Po 7 latach od chwili debiutu Peugeota Partnera, francuski koncern zdecydował się na wypuszczenie na rynek odświeżonej wersji, po kuracji liftingowej. Czego możemy spodziewać się po nowej odmianie Peugeota Partnera?

Zmiany w odświeżonym Peugeocie Partnerze dotyczą przede wszystkim wyglądu przedniego pasa pojazdu, ale nie zapomniano także o dodaniu nowych jednostek napędowych. Maska w dużym stopniu odróżnia się od poprzedniej wersji auta, głównie za pośrednictwem nowych świateł oraz grilla. Na zderzaku zamontowano natomiast światła wykonane w technologii LED. Kierowcy otrzymają teraz do wyboru dwie, nowe wersje kolorystyczne nadwozia oraz opcjonalnie, felgi o unikatowym kształcie, których rozmiar wzrósł do 16 cali.

Nowy Peugeot Partner to nie tylko zmiany wizualne, ale także napędowe. W wersji poliftingowej, kierowcy otrzymają do wyboru wiele nowych benzynowych i wysokoprężnych silników, których spalanie – wg konstruktorów wynosić będzie nawet do 15% mniej w porównaniu z wykorzystywanymi dotychczas motorami. Silniki benzynowe oraz diesle będą pracowały w zakresie mocy od 75 do 120 KM. Ciekawą propozycję stanowić będzie elektryczna odmiana Peugeota Partnera, która przy jednym ładowaniu będzie w stanie pokonać przeszło 100 kilometrów.

Odświeżony Peugeot Partner ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Aktualności. Dnia 10/03/2015