Poznaliśmy już oficjalny cennik nowego Peugeota Experta, którego można już zamawiać u polskich dystrybutorów marki.

Zacznijmy od specyfikacji nowego Experta. Samochód będzie dostępny w Polsce wraz z trzema wersjami długości nadwozia – Compact (4,6 m długości), Standard (4,95 m długości) oraz Long (5,3 metra długości). W zależności od wybranego wariantu, nowy Peugeot Expert będzie w stanie przewieźć nawet do 6,6 m3 ładunku o wadze nieprzekraczającej 1400 kg.

Co kierowcy otrzymają do dyspozycji, jeżeli chodzi o jednostki napędowe nowego Experta? Tutaj będzie można wybierać spośród diesli o oznaczeniu BlueHDI i przedziale mocy od 95 KM do 177 KM. Warto wspomnieć, że auto, przynajmniej we wczesnych fazach sprzedaży będzie dostępne wyłącznie w dwóch wariantach pojemnościowych – 1,6 litra oraz 2,0 litra.

Peugeot Expert trafi do sprzedaży w czterech wersjach nadwoziowych. Będzie to standardowa wersja – Furgon, przedłużona wersja, o której powyżej wspominaliśmy, ale także jako bus (z dziewięcioosobowym wnętrzem) oraz w formie platformy z kabiną do dalszej zabudowy.

Nowy Peugeot Expert został w Polsce wyceniony na 79 tys. PLN netto, dla podstawowej wersji. Pełen cennik samochodu, wraz z dostępnymi pakietami wyposażeniowymi można znaleźć na oficjalnej stronie Peugeota.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Peugeot Expert trafia do polskiej oferty, 10.0 out of 10 based on 1 rating
Dodał: , w Artykuły. Dnia 07/08/2016