Prawdopodobnie jeszcze w tym roku, do europejskich salonów Peugeota trafi zmodernizowany model 208. Jakich zmian w zakresie wyglądu oraz jednostek napędowych możemy spodziewać się po faceliftingu?

Niestety, informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez francuski koncern, przez co nie znamy szczegółów dotyczących odświeżonego modelu 208. Znając dotychczasowe działania Peugeota możemy jedynie przypuszczać, że zmiany w zakresie wyglądu samochodu będą kosmetyczne – prawdopodobnie Francuzi odświeżą przedni oraz tylny panel auta, zmieniając kształt reflektorów, atrapy chłodnicy oraz zderzaków. Wprowadzenie nowych jednostek napędowych do Peugeota 208 do czasu potwierdzenia tej informacji przez francuski koncern prawdopodobnie pozostanie tajemnicą.

Kiedy możemy spodziewać się premiery odświeżonego Peugeota 208 w Polsce? Prawdopodobnie będzie to już drugi kwartał bieżącego roku. Oznacza to, że do chwili zaprezentowania tego auta nie pozostało wiele czasu, przez co w kolejnych tygodniach do sieci powinny zacząć wyciekać coraz konkretniejsze informacje na temat tego samochodu – o wszelkich nowościach będziemy starali się informować Was na bieżąco.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
Dodał: , w Aktualności. Dnia 14/01/2015